آخرین اخبار

كد مطلب: 2264۱۹۰۳۹۷
تاريخ انتشار: چهارشنبه, ۱ خرداد

بیانیه فروزنده بخش رئیس اتاق اصناف در خصوص روز قدس

بسم الله الرحمن الرحیم سالهاست جنایت های  بی شمار رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین موجب جریحه دار شدن قلوب جهانیان گردیده است. ملت ها از انواع ادیان و نژاد های مختلف همگان بر لزوم خشک شدن ریشه های صهیونیستی تاکید می کنند و زمینه ی این امر زمانی محقق گردید که حضرت امام خمینی (ره) با اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، جهانیان را از تهدیدات ...

بسم الله الرحمن الرحیم
سالهاست جنایت های  بی شمار رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین موجب جریحه دار شدن قلوب جهانیان گردیده است. ملت ها از انواع ادیان و نژاد های مختلف همگان بر لزوم خشک شدن ریشه های صهیونیستی تاکید می کنند و زمینه ی این امر زمانی محقق گردید که حضرت امام خمینی (ره) با اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، جهانیان را از تهدیدات و خطرات این رژیم اشفال گر آگاه ساخت.
فلسطین  امروز مورد بی سابقه ترین هجمه ها قرار گرفته است و اگر جهان اسلام سریعا راه حلی چاره نسازد به زودی شاهد یکی از بدترین جنایات علیه بشریت خواهیم بود و امید است اهپیمایی روزجهانی قدس زمینه ساز  نا بودی این رژیم صهیونیستی گردد.
امروز بیش از هر زمان دیگری ملت‌های مسلمان نیازمند حفظ وحدت، همبستگی و یکپارچگی در برابر رژیم ضدبشری اسرائیل هستند و لازم است با بصیرت و درایت، از توطئه‌ها و اختلاف افکنی صهیونیست‌ها که در صدد انحراف جهان اسلام از مبارزه با اشغالگران قدس شریف و احقاق حقوق ملت مظلوم فلسطین، به سمت برادرکشی و جنگ مذهبی هستند، پرهیز کنند.
طبق فرمایش  مقام معظم رهبری(مد ظله العالی): “روز جهانی قدس روز اعلام مخالفت امت اسلامی با ظلم و بی‌عدالتی صهیونیست‌ها و حامیان‌شان است” . به همین منظور مدیران و کارکنان اتاق اصناف شهرستان شهریار همپای ملت قهرمان ایران امروز با حضور گسترده ی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی  و اعلام مخالفت امت اسلامی با ظلم و بی‌عدالتی صهیونیست‌ها و حامیان‌شان بار دیگر ثابت خواهند کرد هیچگاه از آرمان های آزادی خواهانه ی انقلاب اسلامی در حمایت از مظلوم، عقب نشینی نخواهد کرد. امید است این حضور میلیونی ملت مسلمان و روزه دار ایران در راهپیمایی روز قدس امسال، بار دیگر تصویر نابودی رژیم جعلی صهیونیستی در آینده ی نزدیک را برای حامیان مستکبر این رژیم مصور سازد.

محسن فروزنده بخش
رئیس اتاق اصناف و رئیس اتحادیه مصالح فروشان شهرستان شهریار


کلید واژه ها: