آخرین اخبار

كد مطلب: 2814۲۳۱۰۹۷
تاريخ انتشار: یکشنبه, ۳ شهریور

پیام تسلیت سرپرست اتاق اصناف شهریار به مناسبت درگذشت اقوام آقایان فلاح و عبدالکریم

اناالله و انا الیه راجعون همکار گرامی جناب آقای حاج علی فلاح ریاست محترم اتحادیه بارفروشان شهریار با نهایت تأسف اطلاع یافتم که برادر همسر گرامی و ارجمندتان به رحمت ایزدی پیوستند. اینجانب مصیبت و ضایعه وارده را به جنابعالی که در این هجرات تلخ متأثر و متألم می‌باشید تسلیت عرض نموده، از ساحت ربوبی عز اسمه برای همه بستگان، بازماندگان و اعقاب محترم صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت داشته و ...

اناالله و انا الیه راجعون

همکار گرامی جناب آقای حاج علی فلاح ریاست محترم اتحادیه بارفروشان شهریار
با نهایت تأسف اطلاع یافتم که برادر همسر گرامی و ارجمندتان به رحمت ایزدی پیوستند. اینجانب مصیبت و ضایعه وارده را به جنابعالی که در این هجرات تلخ متأثر و متألم می‌باشید تسلیت عرض نموده، از ساحت ربوبی عز اسمه برای همه بستگان، بازماندگان و اعقاب محترم صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت داشته و رحمت و رضوان واسعه الهی و حشر با موالیان عظام را جهت این عزیز از دست رفته خواستارم.
رحمت حیدری (سرپرست اتاق اصناف شهریار )

136722_950

همکار گرامی جناب آقای قاسم عبدالکریم نائب رئیس محترم اتحادیه تالار و رستوران شهرستان شهریار
خبر در گذشت خواهرزاده گرامی‌تان موجب درد و رنج فراوان گردید. اینجانب به نیابت از هیئت رئیسه و کارمندان اتاق اصناف  فقدان این عزیز را به شما تسلیت عرض نموده، برای آن فقید سعید از خداوند منان علو درجات و رحمت واسعه مسئلت می‌نمایم. روحش شاد و مقامش بلند مرتبه باد.

رحمت حیدری (سرپرست اتاق اصناف شهریار )

 

روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان شهریار


کلید واژه ها: