آخرین اخبار

كد مطلب: 2832۲۴۱۰۹۷
تاريخ انتشار: یکشنبه, ۳ شهریور

برگزاری انتخابات اتحادیه صنف قنادان،آبمیوه و بستنی فروشان شهرستان شهریار

در مورخ دوشنبه مورخ97/10/24 انتخابات اتحادیه صنف قنادان،آبمیوه و بستنی فروشان شهرستان شهریار،در محل اداره صنعت،معدن و تجارت شهریار برگزار گردید. این انتخابات از ساعت 10:30 لغایت 12:30 به طول انجامید و تعداد 106 نفر از مجموع 216 نفر اعضاء این اتحادیه در انتخابات حضور یافتند.در این دوره آقای محرمعلی بابارحیمی با کسب 81 رای نفر اول ،آقای محسن رهگذربا76رای نفر دوم ،آقای تقی افتخاری با 48رای نفر سوم ،آقای ...

در مورخ دوشنبه مورخ۹۷/۱۰/۲۴ انتخابات اتحادیه صنف قنادان،آبمیوه و بستنی فروشان شهرستان شهریار،در محل اداره صنعت،معدن و تجارت شهریار برگزار گردید. این انتخابات از ساعت ۱۰:۳۰ لغایت ۱۲:۳۰ به طول انجامید و تعداد ۱۰۶ نفر از مجموع ۲۱۶ نفر اعضاء این اتحادیه در انتخابات حضور یافتند.در این دوره آقای محرمعلی بابارحیمی با کسب ۸۱ رای نفر اول ،آقای محسن رهگذربا۷۶رای نفر دوم ،آقای تقی افتخاری با ۴۸رای نفر سوم ،آقای روح اله رستمی کندری با۳۱رای نفر چهارم وآقای محمدعلی شریفی راد با ۳۰رای نفرپنجم و دارای کسب آراءمجاز شدند.همچنین آقای احسان زارعی با۴۴ رای بعنوان بازرس،صاحب حداکثر آراءگردید.

ضمنا به استحضار میرساند کاندیدای محترم میتوانند ظرف ۷۲ ساعت به این رای اعتراض خود را به اداره صنعت و معدن و تجارت ارائه نمایند.

روابط عمومی اتاق اصناف شهریار


کلید واژه ها: