آخرین اخبار

كد مطلب: 2836۲۶۱۰۹۷
تاريخ انتشار: سه شنبه, ۳۰ مهر

نتیجه انتخابات اتحادیه صنف آهنگران شهریار

مسعود خادم عضو هیئت رئیسه و نماینده اتاق اصناف شهرستان شهریار در هیئت اجرایی انتخابات در گفتگو با خبرنگار اتاق اصناف اعلام کرد: به استناد تبصره ۳ ماده ۲۲ قانون نظانم صنفی و  هیات اجرایی بر انتخابات اتحادیه های صنفی شهرستان  شهریار اخذ رای برای تعیین هیات مدیره جدید اتحادیه صنف آهنگران از ساعت ۱۰صبح لغایت ۱۲:۳۰ مورخ ۹۷/۱۰/۲۶ در محل اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان شهریار  به عمل ...

مسعود خادم عضو هیئت رئیسه و نماینده اتاق اصناف شهرستان شهریار در هیئت اجرایی انتخابات در گفتگو با خبرنگار اتاق اصناف اعلام کرد:
به استناد تبصره ۳ ماده ۲۲ قانون نظانم صنفی و  هیات اجرایی بر انتخابات اتحادیه های صنفی شهرستان  شهریار اخذ رای برای تعیین هیات مدیره جدید اتحادیه صنف آهنگران از ساعت ۱۰صبح لغایت ۱۲:۳۰ مورخ ۹۷/۱۰/۲۶ در محل اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان شهریار  به عمل آمد.

خادم افزود: این انتخابات با حضور نماینده سازمان صنعت، معدن شهرستان شهریار و رئیس هیئت اجرایی جناب آقای موسوی ،نماینده فرماندار آقای برزویی و هیات اجرایی به صورت التکرونیکی در محل اداره صنعت و معدن برگزار شد.

 

وی در ادامه افزود:پس از اتمام رای گیری در حضور برگزارکنندگان و گزارش نهایی از طریق سیستم که پس از انجام تشریفات مقرر در آئین نامه از تعداد آراء  ۱۸۹ رای  ماخوذه اسامی زیر به ترتیب حائز اکثریت آراء شدند و آقای رهگذربرای پنجمین بار سکان اتحادیه آهنگران را برعهده گرفت.

اعضای اصلی:
۱– محمد تقی رهگذر ۱۵۷ رای
۲- کسری پورعبادی ۵۸ رای
۳- حمید حکیمی ۳۸ رای
۴- علی جواهری رحیم‌پور ۳۷رای
۵- علی حسین زاده ۱۹  رای
۶- سعید افتخاری ۶۵  رای(بازرس)

ضمنا نفرات پنجم و ششم با هرکدام با ۱۹ رای بصورت مشترک نفر پنجم شدند که با قرعه کشی آقای حسین زاده به هیئت مدیره ورود پیدا کردند.
مسعود خادم در پایان گفت:با استناد به ماده ۱۷ از آیین نامه اجرایی تبصره ۳ ماده ۲۲ قانون نظانم صنفی رای دهندگان می توانند در صورت اعتراض ظرف مدت ۳ روز اعتراض خود را کتبا با قید دلیل و مدرک به دبیرخانه کمیسیون نظارت تسلیم دارند و کمیسیون نظارت مکلف است ظرف مدت مدت ۳ روز به شکایات رسیدگی نماید.
www.shahryarasnaf.ir

@asnafshahryar1


کلید واژه ها: