آخرین اخبار

كد مطلب: 2866۲۷۱۰۹۷
تاريخ انتشار: سه شنبه, ۳۰ مهر

دیدار هیئت رئیسه اتاق اصناف با معاونت اداره صنعت ،رئیس بسیج اصناف و روسای اتحادیه های صنفی در محل اتاق اصناف شهریار

  ✅ در قالب برنامه اتاق برای تعامل بیشتر با تنی چند از روسای اتحادیه ها، معاونت محترم اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان شهریار و رئیس بسیج اصناف جناب آقای اکبری با رئیس و عضو هئیت رئیسه اتاق اصناف شهریار  دیدار کردند. در جریان این دیدار آقای حیدری رئیس و دیگر اعضای هئیت رئیسه اتاق ضمن تشکر از اقدام هنکاری بین اتاق اصناف ، اداره صنعت و بسیج اصناف  اتحادیه ها ...

 

✅ در قالب برنامه اتاق برای تعامل بیشتر با تنی چند از روسای اتحادیه ها، معاونت محترم اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان شهریار و رئیس بسیج اصناف جناب آقای اکبری با رئیس و عضو هئیت رئیسه اتاق اصناف شهریار  دیدار کردند.

2
در جریان این دیدار آقای حیدری رئیس و دیگر اعضای هئیت رئیسه اتاق ضمن تشکر از اقدام هنکاری بین اتاق اصناف ، اداره صنعت و بسیج اصناف  اتحادیه ها به جهت تعامل نزدیک و اطلاع آنها از امور اصناف در قالب دیدار با هئیت مدیره اتحادیه ها و بازدید از محل اتحادیه ها، به بیان مطالب خود در ارتباط با مسائل مبتلابه صنوف پرداختند.

در ادامه این نشست آقای عراقی نائب رئیس اتاق اصناف شهریار ضمن تاکید بر اهتمام هئیت رئیسه اتاق در راستای پیگیری و رسیدگی به مشکلات صنوف مختلف در ارتباط با مطالب عنوان شده بیاناتی را ایراد کرد.
@asnafshahryar1

 

 

 

 


کلید واژه ها: