آخرین اخبار

كد مطلب: 2900۰۷۱۱۹۷
تاريخ انتشار: سه شنبه, ۳۰ مهر

اجلاس اتاق اصناف شهریار مورخه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷

اجلاس اتاق اصناف مورخه یکشنبه 7 بهمن 97 در محل اجتماعات اتاق اصناف شهرستان شهریار با حضور ریاست محترم کمیسیون نظارت جناب آقای مصلحی و دبیر محترم کمیسیون آقای موسوی ،هیئت رئیسه محترم اتاق اصناف و اتحادیه های تحت پوشش برگزار گردید. در این جلسه پیش بینی بودجه سال98  اتحادیه ها بررسی و مصوب گردید و جناب آقای مصلحی در ارتباط با اهمیت 40 سالگی انقلاب اسلامی صحبت و از اتحادیه ...

اجلاس اتاق اصناف مورخه یکشنبه ۷ بهمن ۹۷ در محل اجتماعات اتاق اصناف شهرستان شهریار با حضور ریاست محترم کمیسیون نظارت جناب آقای مصلحی و دبیر محترم کمیسیون آقای موسوی ،هیئت رئیسه محترم اتاق اصناف و اتحادیه های تحت پوشش برگزار گردید.

IMG_9509 در این جلسه پیش بینی بودجه سال۹۸  اتحادیه ها بررسی و مصوب گردید

و جناب آقای مصلحی در ارتباط با اهمیت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی صحبت و از اتحادیه های تحت پوشش جهت هر چه با شکوه تر برگزاری این مراسم توسط اصناف برنامه و ایده های مناسب خواستند و در اجرای آن  از اداره صنعت معدن میتوانند کمک بگیرند.

آقای حیدری سرپرست اتاق اصناف شهریار نیزدر رابطه با کارها و برنامه های انجام شده توسط هیئت رئیسه در ماه های گذشته ‍‍ضمن گزارش ، روسای اتحادیه ها  را درجریان انجام امور قرار دادند و از همگی در جهت ‍پیشبرد هر چه بهتر انجام امور ، چنانچه انتقاد و پیشنهادی دارند به هیئت رئیسه انتقال دهند که انشاالله با همدلی در جهت به تعالی رساندن اتاق اصنافی قوی در راستای کمک به صنوف را داشته باشند.
در این جلسه اززحمات  آقایان محسن رهگذر و حجت الله ارمغانی روسای پیشین اتحادیه های قنادان و تلفن همراه قدردانی و به آقایان بابا رحیمی و سعید علی بابایی  که به جمع روسا اضافه شده اند تبریک گفتند.

IMG_9497

IMG_9496

1


کلید واژه ها: