حدیث هفته
* امام رضا (علیه السلام) فرمودند:"‏‏مَنْزلَةُ الْفَقیهِ فی‏‎ ‎‏هٰذَا الْوَقْتِ کَمَنْزِلَةِ الانْبِیاءِ فِی بَنی اِسْرائیلَ.‏" ... >>> منزلت وجایگاه "فقیه" در این زمانه همچون منزلت پیامبران در بنی اسرائیل است. عوائد (نراقی) ص186 ...

سه شنبه, ۴ آذر , ۱۳۹۹ ساعت ×

آخرین اخبار

مدافعین سلامت خط شکنان جبهه مقابله با ویروس کرونا / با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی و همکاری تمامی آحاد جامعه بازاربه ریتم کاری قبل از کرونا ویروس خود بازخواهد گشت / امروز باید برای حفظ صنوفی که بالغ بر یک سال از تعطیلی ایشان میگذرد چاره ای عاجل طراحی و اجرایی شود این بار درس بخشندگی به یاد یگانه دخترش گزارش تصویری از جلسه توجیهی و نظارت بر اجرای پروتکلهای بهداشتی ویروس کرونا در شهرستان شهریار کنترل تنش قیمت در بازار، رعایت پروتکل های بهداشتی ویروس کرونا و گشت و بازرسی واحد های صنفی در صدر دستورکار قرارگرفت گزارش تصویری از بازدید مشترک فرمانداری و اداره صمت از تولید کنندگان در شهریاری رزمایش بسیج ادارات با همکاری بسیج اصناف برگزار گردید بین از ۷۰ درصد از مصنوعات بتنی پیش ساخته مورد نیاز تهران در کارگاه های غیرمجاز تولید می شود / انبارهای بارانداز مصالح ساختمانی استفاده از پتانسیل های منطقه به جیب کلانشهرها / عمده ترین مشکل بازار ابزار و یراق اجناس وارداتی بی کیفیت و بدون خدمات پس از فروش / به زودی شاهد فعال شدن تعاونی تهیه و توزیع مصالح ساختمانی در شهریار خواهیم بود / پلمب ۱۵۰ دفتر مشاور املاک بدون مجوز در غرب تهران/ متری ۱۵ میلیون؛ قیمت خانه در حاشیه پایتخت! فعالیت ۵ هزار واحد صنفی فاقد جواز در شهریار/ آدرس گرانی اجناس در اصناف نیست نتیجه انتخابات صنفی اتحادیه نانوایان شهرستان شهریار رسماً اعلام شد

مصلحی ریاست اداره صمت شهریار در جلسه توجیهی و نظارت بر اجرای پروتکلهای بهداشتی ویروس کرونا مطرح کرد :

کنترل تنش قیمت در بازار، رعایت پروتکل های بهداشتی ویروس کرونا و گشت و بازرسی واحد های صنفی در صدر دستورکار قرارگرفت

شناسه : 5203 ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹ ارسال توسط : نویسنده : محسن اردستانیان منبع : روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان شهریار

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان شهریار، صبح روز چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹ به همت اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان شهریار، جلسه توجیهی و نظارت بر رعایت دقیق تر پروتکلهای بهداشتی ویژه جلوگیری از شیوع حداکثری ویروس کرونا در محل همایشهای اداره صمت شهریار برگزار گردید. گفتنی است که این جلسه که با حضور […]

کنترل تنش قیمت در بازار، رعایت پروتکل های بهداشتی ویروس کرونا و گشت و بازرسی واحد های صنفی در صدر دستورکار قرارگرفت
پ
پ

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان شهریار، صبح روز چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹ به همت اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان شهریار، جلسه توجیهی و نظارت بر رعایت دقیق تر پروتکلهای بهداشتی ویژه جلوگیری از شیوع حداکثری ویروس کرونا در محل همایشهای اداره صمت شهریار برگزار گردید.

گفتنی است که این جلسه که با حضور مصلحی ریاست اداره صمت شهرستان شهریار، سرگرد نیلقاز رئیس اداره اماکن عمومی فرماندهی غرب استان تهران، خسروی خزانه دار اتاق اصناف شهرستان شهریار و همچنین ریاست اتحادیه های صنفی شهرستان شهریار برگزار گردید موضوعها و مشکلات پیش روی اصناف در شرایط کنونی بازار با وجود تحریم های ناجوانمردانه تحمیل شده، محدودیت های ابلاغی ویژه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، نکات بومی و تخصصی اصناف در شهرستان مورد توجه و بررسی قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه رضا مصلحی ریاست اداره صمت شهریار، ضمن توضیحاتی در راستای دستورات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از حق مصرف کننده و کنترل نرخ اقلام در بازار مصرف و اشاره به جلسه های برگزار شده استانی، شهرستانی و شهری در این راستا بیان کرد: بسته های حمایت ویژه ای در راستای حمایت از صنوف فعال از سوی ستاد مقابله با ویروس کرونا در کشور ابلاغ گردیده که به زودی از سوی دستگاه های مدیریتی و نظارتی به صنوف مختلف ابلاغ خواهد شد که در نوع کمک شایان و قابل توجهی را به ایشان خواهد داشت.

وی افزود: به طور کلی موضوع وضعیت بازار در روزها و ماه های اخیر بر هیچ کسی پوشیده نیست اما با همفکری، همراه، همدلی و اقدامات جهادی میتوان راهکارهای عملی و علمی را با تمکین بر قوانین موجود در بازار با رعایت حال کسبه ایجاد کرد تا مردم و بازار در تعادل ویژه ای از به معیشت خود بپردازند.

در ادامه جلسه سرگرد حسین نیلقاز رئیس اداره اماکن عمومی فرماندهی غرب استان تهران ضمن بیان نکاتی در خصوص همکاری پاره ای از اتحادیه های صنفی شهرستان شهریار با این اداره بیان کرد: با توجه به حساسیت های ویژه ماه های اخیر به دلیل اختلاف وعدم تعادل بازار نسبت به سالهای گذشته و همچنین با عنایت بر قوانین تعریق شده از سوی قانونگذار میتوان کمک شایانی را جهت دهی موثر و هدایت بازار به سوی تعادل و آرامش را ایجاد نمود.

گفتنی است که در ادامه این جسله پیگیری ها، عملکرد و اقدامات اتحادیه های صنفی و اتاق اصناف شهرستان شهریار با محوریت موضوع جلسه مورد ارزیابی و توجه قرارگرفت که قابل توجه ترین موضوع، باتوجه رعایت یک پارچه اصناف، بیتوجهی مردم در حاشیه ورودی فروشگاه ها یا در معابر و پیاده راه ها بود که مقرر گردید تا با مطرح شدن موضوع به مراجع ذیصلاح، تدبیری در این راستا اتخاذ گردد.

در انتهای جلسه رئیس اداره صمت شهریار به عنوان جمع بندی جلسه عنوان کرد: کلیه اقدامات و موضوع های در حال پیگیری از سوی اتحادیه های صنفی، اتاق اصناف، دستگاههای نظارتی و اجرایی ویژه رعایت حداکثر پروتکل های بهداشتی در مرحله اول به خانواده و عزیزان ما و شما باز خواهد کشت زیرا ایشان هم در گوشه ای از این جامعه همه روزه در حال تلاش و گذران زندگی هستند، پس جدیت در اجرای امورات را همه در سیستم کاری خود لحاظ خواهیم کرد.

وی ادامه داد: وظیفه قانونی اداره صمت و نهادهای زیر مجموعه از جمله اصناف، نظارت و ابلاغ و پیگیری در اجرای هرچه بهتر دستورالعمل های ابلاغی از سوی دستگاه های مربوط میباشد و بخش دوم مسئولیت ما، ارائه گزارش های عملکرد در راستای اجرای هرچه بهتر دستورالعمل های ابلاغی نیز هست زیرا مردم و مسئولین شهرستانی تا کشوری باید در جریان عملکرد تمامی دستگاه ها باشند.

با ثبت نظرات و نکت های خود با ما همراه باشید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.