حدیث هفته
* امام رضا (علیه السلام) فرمودند:"‏‏مَنْزلَةُ الْفَقیهِ فی‏‎ ‎‏هٰذَا الْوَقْتِ کَمَنْزِلَةِ الانْبِیاءِ فِی بَنی اِسْرائیلَ.‏" ... >>> منزلت وجایگاه "فقیه" در این زمانه همچون منزلت پیامبران در بنی اسرائیل است. عوائد (نراقی) ص186 ...

جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰ ساعت ×

رئیس اتاق اصناف شهرستان شهریار در پیامی کلیه اصناف و اهالی بازار را به شرکت هر چه با شکوه تر درانتخابات ۱۴۰۰ دعوت کرد

شناسه : 5942 ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۱ ارسال توسط : نویسنده : محسن اردستانیان منبع : روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان شهریار

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان شهریار، به مناسبت نزدیکی به ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ و برگزاری انتخابات پرافتخار ریاست جمهوری و شورای های اسلامی شهر و روستا، رحمت حیدری رئیس اتاقا صناف شهرستان شهریار طی پیامی کلیه اهالی بازار و اصناف و فعالین اقتصادی را به حضور حداکثری در اتتخابات و تعیین آینده ای […]

رئیس اتاق اصناف شهرستان شهریار در پیامی کلیه اصناف و اهالی بازار را به شرکت هر چه با شکوه تر درانتخابات ۱۴۰۰ دعوت کرد
پ
پ

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان شهریار، به مناسبت نزدیکی به ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ و برگزاری انتخابات پرافتخار ریاست جمهوری و شورای های اسلامی شهر و روستا، رحمت حیدری رئیس اتاقا صناف شهرستان شهریار طی پیامی کلیه اهالی بازار و اصناف و فعالین اقتصادی را به حضور حداکثری در اتتخابات و تعیین آینده ای روشن و پرفاتخار دعوت نمود.

شرح پیام :

بسمه تعالی

سلام علیکم

ملت آگاه و هوشیار ایران اسلامی همواره در همه بزنگاه‌های مهم تاریخی از امنیت، آرامش و سلامت اجتماعی در سایه همبستگی و پیوند خالصانه‌ها با ارزش‌های الهی و رهبری حکیم و فرزانه ، صیانت کرده و در سایه نظام برآمده ار انقلاب اسلامی و در طول ۴ دهه حاکمیت مردم سالاری دینی همه ارکان نظام را با رای خود به دوست و دشمن نشان داده که از حرکت در مسیر مقاومت و استقامت به آرمان‌ها و اهداف خود پایدار است.

برگزاری یک انتخابات با شکوه و با مشارکت حداکثری شهروندان، نقش بسیار مهمی در تثبیت پایه های مردم سالاری و نظام جمهوری اسلامی دارد. حضور در انتخابات چون فرضیه شهروندی محسوب شده و اقدامی بایسته قلمداد می شود، اقدامی که ضامن نقاء، توسعه پایدار و پیشرفت و تعالی می باشد.

اصناف طی چهار دهه عمر بابرکت جمهوری اسلامی چون دیگر اقشار ملت شریف ایران اسلامی همواره در صحنه های مختلف جهاد و سازندگی حضور اثربخشی داشته اند و باعنایت به حضور یکپارچه و میلیونی ملت بزرگ ایران در انتخابات سرنوشت ساز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ به یقین خانواده بزرگ اصناف کشور که بازبخش قابل توجهی از شکوفایی اقتصادی، اشتغالزایی، امنیت آفرینی و … را به دوش کشیده و می کشد با شرکت در انتخابات و تعکیم معادلات سیاسی کشور و با مشارکت حداکثری خود در انتخابات و انتخاب فرد اصلح روزهای سرنوشت سازی را برای کشور رقم خواهند زد و این مهم تنها با همراهی و همدلی میسر است.

همه باهم برای آبادانی و امنیت ایران اسلامی روز جمعه ۲۸/خرداد / ۱۴۰۰ پای صندوق های رای

رحمت حیدری – رئیس اتاق اصناف شهرستان شهریار

با ثبت نظرات و نکت های خود با ما همراه باشید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.